kolekcja OBUWIE

Stronger. Lighter. Smarter.

Ochrona
w każdych warunkach

Profesjonalne zaprojektowane obuwie ochronne kieruje się anatomią i fizjologicznymi właściwościwościami stóp, aby w pełni ochronić je przed urazami oraz zabezpieczać przed warunkami atmosferycznymi. Doświadczenie w produkcji odzieży sprawia, że obuwie ochronne KEGEL-BŁAŻUSIAK® łączy w sobie nowoczesne technologie, odpowiada wymogom oraz zagrożeniom danej grupy użytkowników.

Zastosowanie odpowieniej konstrukcji, technologi oraz materiałów o właściwych parametrach pozwala zagwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy.

kompleksowa ochrona

Obuwie robocze chroni przez urazami mechanicznymi i chemicznymi. Sprawdzi się w rozmaitych warunkach i przy wykonywaniu zróżnicowanych zadań pracowniczych.

szerokie zastosowanie

Oferowane modele zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, posiadają wzmocnione podeszwy i specjalistyczne wkładki pochłaniające wilgoć. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, możliwy jest optymalny dobór obuwia do pory roku.

różnorodność modeli

Oferujemy szeroki wybór modeli, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników oraz sprawdzają się w trudnych warunkach pracy. Dostarczamy m.in. półbuty, trzewiki, sandały oraz inne obuwie specjalistyczne.

prostota i efektowność

Śledzimy najnowsze trendy i łączymy je z naszym doświadczeniem, tradycją i dyktowanymi przez branżę wymogami. Oferta obejmuje obuwie robocze i ochronne, o szerokim zastosowaniu, wzornictwie i rozmiarach.

profesjonalne materiały

Do produkcji obuwia wykorzystano najwyższej jakości materiały: wodoodporną, naturalną skórę tłoczoną; gładką skórę o niskiej nasiąkliwości wody, a także mikrofibrę.

sportowy styl

W specjalnie zaprojektowanej kolekcji 111, zaproponowano obuwie codziennego użytku, dla ceniących wygodę i stawiających na wyjątkowe wzornictwo.

konkurencyjność

Stale rozwijamy naszą ofertę. Udoskonalamy techniki produkcji, poszerzamy kolekcję i dostosowujemy asortyment do najnowszych standardów.

Siedziba firmy

Address, Adresse

ul. Składowa 26
34-400 Nowy Targ Polska

Sekretariat

Contact · Kontakt

Phone: +48 18 26 48 030
Fax: +48 18 26 48 821
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odzież i obuwie

clothing and footwear · Berufskleidung und Arbeitsschuhen

Phone: +48 18 26 48 930
Fax: +48 18 26 65 023
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kegel24.pl

Pokrowce samochodowe

Car Covers · Abdeckungen

Phone: +48 12 26 70 200
Fax: +48 12 26 61 360
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pokrowce.com.pl