kolekcja FOOD&GASTRO

Perfekcyjnie zbilansowana odzież dla gastronomii

Dbamy o aspekt wizualny

Specjalistyczna odzież jest bardzo ważnym elementem pracy w branży gastronomicznej. Aby czuć się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie, wybieramy produkty charakteryzujące się najwyższymi standardami. Firma Kegel-Błażusiak® oferuje ubrania wykonane z najwyżej jakości tkanin, zgodne z wymogami stawianymi przez HACCP i dostosowane do pracy w różnych warunkach, dzięki czemu zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz komfort i wygodę pracy.

Design naszych bluz kucharskich, fartuchów, zapasek, spodni, kurtek, kamizelek i czapek podyktowany jest nie tylko funkcjonalnością, ale także najnowszymi trendami.

Chcemy sprawić, aby strój roboczy był nie tylko wymogiem, ale również częścią codziennego życia.

odporność

Ubrania wykonano z materiałów odpornych na zabrudzenia i przeznaczone do prania w wysokich temperaturach.

selekcja materiałów

Odzież gastronomiczna uszyta została ze specjalnie dobranych tkanin, zapewniających odpowiedni przepływ powietrza i higienę pracowników.

najwyższa jakość

Starannie zaprojektowany design odzieży nadaje charakteru i podkreśla wysoki poziom świadczonych usług gastronomicznych.


FOOD & gastro

Gastronomia to szczególna branża, wymagająca wyjątkowej dbałości o każdy szczegół. Kolekcja dla pracowników gastronomii została przygotowana z myślą o kompleksowym wyposażeniu wszystkich pracowników – kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennych i menadżerów. W ofercie sklepu znajduje się zarówno odzież specjalistyczna, spełniająca wymogi HACCP i przeznaczona do bliskiego kontaktu z żywnością, jak i funkcjonalne i atrakcyjnie wizualnie ubrania dla kelnerów i menadżerów. Dzięki wysokiej selekcji krojów i wzorów możliwe jest idealne dopasowanie odzieży do charakteru wykonywanej profesji.

bezpieczeństwo

Ubrania firmy Kegel – Błażusiak chronią przez niebezpieczeństwami związanymi z pracą w trudnych warunkach, które charakteryzują branżę gastronomiczną i przetwórstwa spożywczego.

trwałość wykonania

Parametry techniczne naszej odzieży gwarantują wieloletnie użytkowanie, bez utraty jakości i funkcjonalności.

higiena pracy

Odzież przeznaczona do kontaktu z żywnością musi spełniać wymogi określane przez HACCP. Nasza kolekcja jest zgodna ze wszystkimi restrykcyjnymi normami i posiada niezbędne certyfikaty.

Siedziba firmy

Address, Adresse

ul. Składowa 26
34-400 Nowy Targ Polska

Sekretariat

Contact · Kontakt

Phone: +48 18 26 48 030
Fax: +48 18 26 48 821
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odzież i obuwie

clothing and footwear · Berufskleidung und Arbeitsschuhen

Phone: +48 18 26 48 930
Fax: +48 18 26 65 023
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kegel24.pl

Pokrowce samochodowe

Car Covers · Abdeckungen

Phone: +48 12 26 70 200
Fax: +48 12 26 61 360
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pokrowce.com.pl